Co nas wyróżnia?

Euromedicus jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek medycznych w Polsce.

W placówce tej każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście ze strony lekarzy i personelu, dzięki czemu jakość świadczonych usług znajduje się na najwyższym poziomie.

Euromedicus to poradnia medyczna, w której wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu medycznego dba o dobro pacjentów w największym stopniu troszcząc się o ich zdrowie i dobre samopoczucie.

Dodatkowym atutem gabinetu Euromedicus jest fakt doskonałego usytuowania placówki w samym centrum miasta. W sąsiedztwie znajduje się parking City Park Residence. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia klimatyzowane o wysokim standardzie.

Nasza historia

N.Z.O.Z. Euromedicus powstał w okresie ważnych przemian społecznych , politycznych wiosną 2004 roku.

Członkowstwo w Uni Europejskiej stało się bardzo ważnym elementem wpływającym na jakość życia nowych pokoleń. Nazwa jednostki stała się wyzwaniem, aby usługi medyczne były na światowym poziomie i wykonywane na najlepszej jakości sprzęcie przez wybitnych specjalistów dla polskiego społeczeństwa.

Dzięki kontraktowi z Narodowym Funduszem Zdrowia, zabiegi medyczne odpowiadające standardom europejskim są dostępne dla każdego Pacjenta.

Wysoka jakość badań specjalistycznej kadry lekarskiej na światowym poziomie oraz nowoczesny, wysokospecjalistyczny sprzęt medyczny powodują, że ośrodek medyczny N.Z.O.Z. Euromedicus to przyszłość.

Od 2012 roku w nowej siedzibie nzoz euromedicus poszerzył zakres działalności o świadczenia w zakresie reumatologii, dermatologii oraz nowoczesny salon optyczny.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EUROMEDICUS

Poznaj nas bliżej i sprawdź, w czym się specjalizujemy 
 

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w dniach 26.07.2024 do 11.08.2024 placówka będzie nieczynna - przerwa urlopowa.

Euromedicus